Пакети квитків

з 1.07 по 31.07 2020

ЗНИЖКА ЗА РЕПОСТ

350грн

Увага! Обов'язкова умова репост в соціальних мережах

Детальна інформація

Замовити

Тариф "КЛУБНИЙ"

250грн

Увага! для другого та подальших відвідувань

Детальна інформація

Замовити

ТАРИФ "МУЛЬТИПАС"

888грн

на весь сезон

Замовити

ТАРИФ "ВЕЧІРНИЙ ЛАУНЖ"

100грн

спеціальна пропозиція

Замовити
Вихідний день

БАЗОВИЙ ТАРИФ

500грн

дорослі

Замовити
Вихідний день

ТАРИФ-ДИТЯЧИЙ

400грн

Дитячий (вихідний)*

Соціальний (вихідний) **

Замовити

БАЗОВИЙ-БУДНІ ДНІ

450грн

дорослий

Замовити

ДИТЯЧИЙ-БУДНІ ДНІ

350грн

дитячий, соціальний

Замовити

Для Іменинника

Безкоштовний вхід
Замовити

*Ціни указані в гривнях на одну особу

УВАГА! знижки надаються від Базового тарифу вихідного дня. Знижки не сумуються та не діють з акціями та спеціальними пропозиціями

Тарифи розраховані на одноразове відвідування аквапарку протягом дня (один прохід ч/з турнікет на вхід/вихід)

*Діти до 100 см – безкоштовно; Тариф дитячий до 12 років із наданням свідоцтва про народження

**Для купівлі будь-якого тарифу, окрім базового, ОБОВ’ЯЗКОВЕ надання підтверджуючих документів

*** Тариф Мульті-пас – персональний документ, без права передачі( продажу 3-м особам)

Всі знижки та акційні пропозиції розраховуються від Базового тарифу (Вихідний день), не сумуються і діють тільки 2021 року.

Адміністрація аквапарка залишає за собою право змінювати ціни в будь-який момент без попереднього повідомлення та відмовити у відвідуванні Аквапарку без надання обгрунтовувань.

Тарифи та Правила Аквапарку в Очакові

Час роботи Аквапарку з 10.00 до 19.00 без вихідних і святкових днів

Згідно з Тарифами та Правилами Аквапарку в Очакові відвідування Аквапарку оплачується при вході згідно з тарифами і поверненню не підлягає.

У разі виникнення непередбачених технічних несправностей атракціонів, неможливості їх використання, та / або неможливості використання інших послуг Аквапарку, в тому числі внаслідок зміни погодних умов, зниження вартості послуг Аквапарку і / або грошове відшкодування не здійснюється.

Вхідний квиток являє собою електронний браслет на руку, за допомогою якого фіксується час початку і закінчення відпочинку в Аквапарку.

На території Аквапарку діє внутрішня система безготівкового розрахунку. Для оплати послуг кафе, водного бару, додаткових послуг використовується електронний браслет-кредитка.

Компенсація за втрату браслета – 2000 грн., в разі пошкодження (порвався) браслет – штраф 500 грн, відповідно до тарифів і правил Аквапарку в Очакові.

При виході з Аквапарку, після перетину турнікету браслет здається охоронцеві.

Тарифи:

Тариф “Цілий день” – дає право на одноразовий вхід на територію Аквапарку з 10.00 до 19.00.

Тариф “Дитячий” – діє для дітей віком до 12 років. Вік дитини повинен бути підтверджений документально.

Діти ростом до 100 см в супроводі батьків мають право на безкоштовний вхід.

Тариф “Соціальний” – діє для людей старше 60 років, воїнів АТО, багатодітних сімей та інвалідів. Касир має право вимагати підтверджуючий документ.

Тариф «Клубний» – надається спеціальна ціна для членів Клубу при повторному і наступних відвідувань в 2021 році. Оформляється в Аквапарку шляхом заповнення анкети в 2021 році. При повторному і наступних відвідувань необхідно в касі пред’явити документ, що підтверджує особу.

Тариф “Шкільний” – 2 години для дитячих організованих груп від 10 чоловік в будні дні, за попереднім записом.

Тариф “Святковий” – дні народження, весілля та інші заходи (10 і більше осіб за попереднім записом). Знижка для всіх учасників поширюється на вхід і меню, при мінімальному замовленні 350 грн з людини.

Тариф “Мультипасс” – дає право на необмежену кількість відвідування Аквапарку протягом сезону.

Тариф “Вечірній лаунж” – дає право на відвідування Аквапарку з 20:00 до 23:00 перегляд фільмів, футбольних матчів і музичних кліпів. Під оплатою даного тарифу мається на увазі ДЕПОЗИТ, на суму якого замовляється їжа, напої по меню Аквапарку. Якщо сума замовлень перевищує оплачений депозит, то різниця оплачується окремо при розрахунку. Якщо сума замовлень менше ніж оплачений депозит, то різниця не повертається.

Тариф “Для іменинника” – безкоштовний вхід на територію аквапарку в День Народження (скористатись знижкою Ви можете одноразово в період за 3 дні до Вашого дня народження, у сам день народження та 3 дні після.). Обов’язково надати документ, що підтверджує особу та дату народження.

НАШІ ПРАВИЛА

Увага! Ознайомтесь з кожним пунктом правил, дані правила також знаходяться в куточку споживача.

Якщо у вас залишилися питання, ви маєте можливість дізнатися інформацію, що цікавить вас по телефону:  38 073 070 90 90 ;  38 097 070 90 90

Загальні правила перебування на території Аквапарку і користування послугами Аквапарку

1. Початком відвідування Аквапарку вважається перетин Користувачем турнікету з використанням електронного браслета. Закінченням відвідування Аквапарку вважається перетин Користувачем турнікету в протилежному напрямку з використанням електронного браслета. Початок і закінчення відвідування Аквапарку фіксується шляхом дотику електронного браслета до пристрою турнікету, що зчитує інформацію з браслета.

2. При оплаті Вхідного тарифу (крім Тарифів дитячий і шкільний) баланс Користувача на електронному браслеті складає 1500 грн. Користувач має право купувати товар на території Аквапарку згідно прейскурантів цін в розмірі балансу. При виході з Аквапарку Користувач зобов’язується оплатити всі послуги та товари, придбані на території Аквапарку згідно чеку.

3. Перебуваючи на території Аквапарку, Користувачі зобов’язані самостійно контролювати час свого перебування в Аквапарку. Оператор не несе відповідальності за перебування Користувача в Аквапарку понад оплаченого їм часу.

4. Користувачі мають право перебувати на території Аквапарку тільки в робочий час Аквапарку, початок і закінчення якого вказані на інформаційному стенді біля каси Аквапарку. Після закінчення робочого часу Аквапарку, Користувачі зобов’язані покинути територію Аквапарку.

5. Максимальна кількість користувачів, які одночасно можуть перебувати на території Аквапарку, визначається Оператором. При знаходженні на території Аквапарку максимальної кількості користувачів, Оператор має право відмовити у відвідуванні Аквапарку всім іншим бажаючим.

6. На території Аквапарку жінки повинні перебувати в купальних костюмах, а чоловіки – в плавках. На території Аквапарку забороняється перебувати дітям без купальних костюмів незалежно від їх віку. В Аквапарку Користувачам рекомендується знаходитися в гумовому взутті. Користувачі мають право користуватися власним рушником.

7. Користувачам забороняється переміщати шезлонги і крісла без дозволу працівників Оператора.

8. На території Аквапарку забороняється проводити торгову, рекламну, комерційну діяльність без відповідного дозволу працівників Оператора.

9. Фото і відео зйомка на території Аквапарку може здійснюватися тільки в приватних цілях і з дозволу працівників Оператора. Публічна демонстрація і / або публікація фото- і відеоматеріалів, знятих в Аквапарку, може проводитися тільки з письмового дозволу Оператора.

10. Користувачам забороняється заходити в технічні і службові приміщення на території Аквапарку і втручатися в роботу обладнання Аквапарку.

11. Користувачі зобов’язані з повагою ставитися до інших користувачів і працівників Оператора, а також не заважати відпочинку інших користувачів і роботі співробітників Оператора. На території Аквапарку категорично забороняються будь-які види дискримінації і прояви неповаги за відмінності за національністю, віросповіданням, віком, соціальним станом або іншими ознаками.

12. Користувачам забороняється, використовувати аудіо- і відеоапаратуру, переговорні пристрої, грати на музичних інструментах, здійснювати шуми немузичного характеру, свистіти, співати, і інше, якщо це заважає іншим користувачам або працівникам Аквапарку. Оператор не несе відповідальності за пошкодження на території Аквапарку електронних та інших приладів, пристроїв та механізмів, що належать Користувачам.

13. Забороняється відвідувати Аквапарк особам з відкритими ранами, кон’юнктивітом, інфекційними, шкірними, іншими видами захворювань, які можуть становити загрозу для здоров’я інших користувачів; особам з ознаками недостатньої гігієни, а також при наявності медичних пов’язок і лейкопластирів. Користувачі Аквапарку, які порушили цей пункт цього Договору, несуть повну відповідальність за шкоду, заподіяну здоров’ю інших користувачів, і викликані в результаті цього збитки.

14. Куріння заборонено на всій території Аквапарку, крім спеціально відведених для цього місць. За куріння в місцях, спеціально для цього не відведених, Користувач може бути видалений з території Аквапарку без будь-якого відшкодування вартості оплачених ним послуг.

15. Користувачам забороняється приносити в Аквапарк продукти харчування і напої, а також вживати їжу і напої в місцях, спеціально для цього не відведених (за межами закладів громадського харчування, в басейнах, на території атракціонів та ін .. На території Аквапарку забороняється вживати жувальну гумку.

16. Забороняється проносити на територію Аквапарку вогнепальну, газову, пневматичну і холодну зброю, колючо-ріжучі предмети, а також вибухові, легкозаймисті та токсичні речовини, речовини, що мають сильний і різкий запах. Користувачам забороняється проносити в аквазони Аквапарку будь-які вироби зі скла, в тому числі посуд.

17. Забороняється приходити на територію Аквапарку з тваринами, птахами, рептиліями і будь-якими іншими живими істотами. Діти (особи молодше 18 років) мають право відвідувати Аквапарк тільки в супроводі дорослих. Один дорослий має право провести не більше ніж трьох дітей, якщо це не обумовлено спеціальним тарифним планом. Користувачам забороняється приносити в Аквапарк великогабаритні надувні круги, автомобільні камери, надувні матраци, лежаки, дошки та інші спецзасоби для плавання, за винятком спеціальних дитячих надувних нарукавників і жилетів.

При наявності ознак нездужання або травм Користувач зобов’язаний звернутися в медпункт Аквапарку. При зверненні до медичного пункту в результаті отримання травми Користувач зобов’язаний розповісти медичному персоналу місце, час і обставини, при яких Він отримав травму. Медичний персонал надає першу медичну допомогу, встановлює первинний діагноз і при необхідності вживає заходів щодо госпіталізації Користувача.

Медичний персонал Аквапарку довідок, лікарняних листів та висновків не видає. Для забезпечення безпеки Користувачів, на території Аквапарку забороняється бігати, стрибати, штовхати інших Користувачів, залазити на паркани, навіси, звисати з будь-яких огорож, розташованих на території Аквапарку і навколо Аквапарку, а також просовувати частини тіла (руки, ноги, голову і т. д.) в отвори в цих зборах.

Крім того, забороняється залазити на технічні та попереджувальні знаки, і інші предмети; використовувати рятувальні засоби і спорядження не за призначенням; стрибати в воду зі споруд, не пристосованих для цього і т.д. Користувачі зобов’язані виконувати вимоги персоналу Аквапарку щодо забезпечення безпеки, підтримання порядку і чистоти на території Аквапарку; зневажливо ставляться до інших користувачів і персоналу Аквапарку; завдають шкоди майну та обладнанню Аквапарку; іншим чином порушують громадський порядок на території Аквапарку, можуть бути видалені з території Аквапарку без будь-якого відшкодування вартості оплачених ними послуг.

18. Під час карантинних заходів просимо дотримуватись наступних правил:
– вхід на територію аквапарку дозволений лише в респіраторі чи захисній масці;
– не створювати та уникати скупчення людей та черги. Зберігатисоціальну дистанцію 1,5 метри один від одного;
– використовувати дезінфікуючі засоби, які розміщені на вході у аквапарк;
– кашляючи або чхаючи, обов’язково прикривайте рот та ніс;
– дотримуйтесь загальних правил гігієни та дбайте про своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

З повагою,
Адміністрація «Аквапарк в Очакові»

 
 

Інші правила відвідування Аквапарку читайте нижче в Публічній оферті

Про Нас

Публічна оферта